Kompozitná podlaha - Woodlook SPC / Optimal 6/42 / Antracit Stone

Kód: 16400
Akcia
Neohodnotené
Značka: Woodlook SPC
35,20 € –10 %
Antracit Stone
35,20 € –10 % 31,68 € / ks 45,62 € / 1.44 m2
Dodanie do cca 9 prac. dní

SPC Woodlook™ Optimal predstavuje inovatívne riešenie z minerálno - polymérového kompozitu podlahových krytín vyvinutý tak, aby bez problémov odolali účinkom priameho vystavenia slnečnému žiareniu, vode, poškodeniu, vyblednutiu.

600x300x6mm

Detailné informácie

Podrobný popis

SPC Woodlook™ Optimal odoláva preliačinám, kvapalinám, plesniam, odlupovaniu dekoru, škvrnám či inému znečisteniu.

Inštalácia je rýchla a jednoduchá, uzamykací systém I4F Click4U a 3L TripleLock umožňuje inštaláciu aj na takmer akýkoľvek existujúcich povrchoch s minimálnou prípravou. Žiadne lepidlo, žiadny čas na schnutie. Až do 400 m2 bez dilatačných škár (izby 20 × 20 m). Podlaha je po inštalácii ihneď pripravená na používanie. Taktiež zabraňuje vŕzganiu, zatiaľ čo poskytuje vysokú pevnosť uzamknutia.

Odoláva expanzii a kontrakcii pri zmene okolitých teplôt, čo Vám prináša krásnejšiu, rozmerovo stabilnú podlahu, ktorej životnosť môžeme rátať v desaťročiach.

Vďaka SPC jadru zloženému z viac ako 95% vápenca má unikátnu tepelnú vodivosť, porovnateľnú s keramickou dlažbou. Zároveň neprekonateľná rozmerová stabilita robí tieto podlahy najvhodnejšími k použitiu s akýmkoľvek typom podlahového vykurovania. Od 10°C-70°C, žiadne deformácie v priebehu času.

Povrchová technológia – embossing (reliéfovanie) poskytuje realistickú trojrozmernú vizuálnu a hmatateľnú replikáciu prírodných materiálov - krásu, ktorú naozaj vidíte a cítite.

Obsahuje tiež integrovanú 1,5mm IXPE vyrovnávajúcu, hluk tlmiacu a vodeodolnú podložku, vďaka ktorej je vhodná k inštalácii aj do trvalo vlhkého prostredia.

Nášľapná vrstva 0,50 mm je posilnená PU povrchovou úpravou, ktorá natrvalo vylučuje akékoľvek voskovanie a regeneráciu leštiacim sprejom. Má odolnosť voči statickému otláčaniu ≤ 0,02 mm. Ďalšou výhodou je jednoduché čistenie či udržiavanie podlahy v perfektne čistom stave.

 

   

 

 

 

  25 rokov záruka na bývanie

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kompozitné vode-odolné podlahy WOODLOOK
Hmotnosť: 15 kg
1. Farebný rozsah: Tmavý
2. Vzor: Dlažba
3. Hrúbka: 6 mm
4. Špára / Fazeta: Mikro drážky
5. Trieda záťaže: 42 - priemyselná záťaž
6. Farebný odtieň: Dlaždicové dekory
7. Tepelný odpor (m2K/W): 0,025
8. UV Stálosť: 6
9. Dodatočné vlastnosti: vodeodolná
10. Spôsob montáže: Klik

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: